Oferta CREWŁ dla nauczycieli przygotowujących się do przyjęcia dzieci z Ukrainy

W związku z wydarzeniami, które aktualnie mają miejsce na terenie Ukrainy, szkoły i przedszkola w naszym kraju przygotowują się do przyjęcia dzieci uchodźców, dla których kontynuacja nauki, przebywanie w grupie rówieśników będzie mogło stanowić, namiastkę powrotu do normalności.

Chcąc Państwu pomóc w przygotowaniach opracowaliśmy webinaria, których celem będzie przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących: sposobów zapisu dziecka do placówki – szkoły, przedszkola, (w tym uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym), organizacji procesu edukacyjnego oraz pomocy psychologiczno – pedagogicznej, przedstawienie wybranych form wsparcia w procesie adaptacji i integracji z grupą rówieśniczą oraz wybranych metod komunikacji alternatywnej.

Nauczycieli pracujących w przedszkolach zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu:

„Dzieci z Ukrainy w naszej grupie przedszkolnej – adaptacja i formy wsparcia”.

Szkolenie odbędzie się na platformie Teams w dniu 21 marca – godzina 15:30.

Nauczycieli pracujących w szkołach (klasy I-IV) zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu:

„Organizacja procesu edukacyjnego uczniów z Ukrainy w naszej klasie”.

Szkolenie odbędzie się na platformie Teams w dniu 24 marca – godzina 15:30.

Link do zapisu na szkolenia