Hello Hello How are you today?

Witam serdecznie w nowym roku szkolnym!

Na dobry początek przygotowałam kartę pracy dla najmłodszych szkolniaków. Uzupełniając ją zaczynamy od przedstawienia siebie wpisując swoje imię i rysując swój portret. Później przechodzimy do pokazania jak się dziś czujemy – zaznaczamy w kratce pod rysunkiem nasz wybór, możemy też wpisać odpowiedź przy pytaniu. Oczywiście cała kartka jest do dyspozycji naszych uczniów! Zachęcajmy ich by dowolnie pokolorowali buźki, dorysowali coś do zjedzenia w chmurce czy ozdobili ramkę ze swoim portretem.
Materiał świetnie pasuje do piosenki ‘How Are You Today?’ Maple Leaf Learning, którą znajdziecie tu:

Można ją regularnie wykorzystywać jako piosenkę powitalną na rozpoczęcie naszych zajęć. Warto wprowadzić, szczególnie młodszym dzieciom, pewien rytuał, który w przyjemny sposób zaprosi je na nasze zajęcia z języka angielskiego.

Życzę spokojnej, owocnej pracy i zachęcam do korzystania z oferty WODN w nowym roku szkolnym!

Anna Zalewska