Próbny egzamin maturalny w formule 2023 – informacja CKE

Centralna Komisja Egzaminacyjna umieściła na swojej stronie informacje dotyczące testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego w Formule 2023 (tzw. próbnego egzaminu maturalnego).

Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić test diagnostyczny od 28 do 30 września br., zgodnie z poniższym harmonogramem:

1. 28 września br. (środa), godz. 9:00 – język polski na poziomie podstawowym (240 minut)
  2. 29 września br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka na poziomie podstawowym (180 minut)
  3. 30 września br. (piątek), godz. 9:00 – języki obce nowożytne na poziomie podstawowym, tj. język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski (120 minut).