TIK? TAK!

To pierwszy (jesienny) mini poradnik, w formie prezentacji, w którym przedstawiam bardzo proste, darmowe narzędzia internetowe przydatne do tworzenia gier i kart zadań dla przedszkolaków.

Przykłady wygenerowanych przeze mnie kart nawiązują tematycznie do jesiennych klimatów. Wykorzystywałam je w czasie zabaw z małą grupą i do pracy indywidualnej. Zachęcam do samodzielnego wypróbowania proponowanych narzędzi i stworzenia (dosłownie w kilka minut) atrakcyjnej zabawy dla dzieci.

Wiosenna odsłona narzędzi, generatorów i inspirujących stron internetowych, które można wykorzystać do przygotowania ciekawych zadań dla przedszkolaków i młodszych uczniów.

Zapraszam do podejrzenia zimowej prezentacji, w której jest kilka pomysłów na wykorzystanie narzędzi internetowych do przygotowania ciekawych zadań dla przedszkolaków. Mam nadzieję, że proponowane rozwiązania staną się inspiracją do tworzenia fantastycznych zimowo- świątecznych interaktywnych ćwiczeń dla małych i większych.