III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego dla klas 6-8 “Reading Brings Us Unknown Friends”

Organizatorzy III Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego dla klas 6-8 “Reading Brings Us Unknown Friends”, serdecznie zapraszają do udziału w tegorocznej edycji konkursu prowadzonej przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (Szkołę Podstawową nr 37) w Gdyni.

Uprzejmie prosimy o przekazanie wiadomości wraz z załącznikami i jej treścią (znajdują się w niej linki do formularzy zgłoszeniowych) nauczycielom języka angielskiego w Państwa szkole.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu, jego opis, terminy poszczególnych etapów oraz tytuły wymaganych lektur znajdują się w załączonym regulaminie.

Regulamin konkursu

Szkoły zainteresowane przystąpieniem do konkursu proszone są o dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza Forms, którego link znajduje się poniżej:

Zgłoszenie szkoły do konkursu

Po wypełnieniu formularza należy kliknąć przycisk “prześlij” znajdujący się na dole kwestionariusza. Wiadomość zostanie przesłana automatycznie do organizatora, a na Państwa monitorach pojawi się napis “Ukończono! Twoje odpowiedzi zostały przesłane pomyślnie”. Organizator nie przesyła potwierdzeń dokonania zgłoszenia ze względu na ilość zgłaszanych szkół. Wyżej wymieniona treść widniejąca po dokonaniu zgłoszenia jest równoznaczna z jego otrzymaniem i przyjęciem przez organizatora.

Książka przewidziana w 1 etapie dostępna jest na portalu readings.world (poziom A2).

Pozostałe pozycje książkowe przewidziane dla II i III etapu dostępne są w wersji tradycyjnej (papierowej) za pośrednictwem wydawnictwa, lub portalu Amazon.