Matematyka z domu – sieć współpracy nauczycieli matematyki

Szanowni Koleżanki i Koledzy matematycy i pasjonaci matematyki.

Wspólnie tworzymy sieć współpracy nauczycieli matematyki czyli miejsce, gdzie możemy wymienić się swoimi doświadczeniami, podzielić pomysłami i dobrymi praktykami, znaleźć inspirację do dalszej pracy, spotkać się i podyskutować jak zarażać matematyką. Sieć dziś, z konieczności jest tylko zdalna, natomiast jak warunki się zmienią, będziemy tez spotykać się w świecie realnym.

Na platformie edukacyjnej WODN w zakładce „Matematyka z domu …” http://moodle39.wodnsieradz.pl/?redirect=0 można znaleźć, między innymi, gotowe materiały do wykorzystania.

Aby móc wejść do naszej sieci trzeba wysłać do moderatora sieci Pani Doroty Żuberek na adres dzuberek@cresieradz.edu.pl zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym. Następnego dnia zostaną wysłane do Państwa na podany adres poczty elektronicznej login i hasło. Po ich użyciu już Państwo mogą być z nami w sieci. Zapraszamy serdecznie. Tam już jest wiele ciekawych materiałów.

Ważna informacja!

Uczestnictwo w sieci współpracy nauczycieli matematyki jest rodzajem doskonalenia zawodowego. Aby uzyskać zaświadczenie o ukończeniu formy, należy wykazać pewną aktywność. Wystarczy zamieścić dwa wpisy na forum dyskusyjnym oraz samodzielnie opracować i umieścić w sieci dwie z podanych propozycji, np. zadanie dla uczniów, scenariusz lekcji – wszystkie możliwości umieszczone są w dziale Aktualności.