Uroczyste podsumowanie XVI Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych rejonu sieradzkiego

5 czerwca 2024 r.  w naszej siedzibie miało miejsce uroczyste podsumowanie XVI Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych rejonu sieradzkiego, podczas którego dyrektor CREWŁ w Sieradzu, Pan Łukasz Goldman, wręczył wyróżnionym uczestnikom zmagań konkursowych nagrody i dyplomy.

W etapie szkolnym tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 327 uczennic i uczniów z 36 szkół. Do części pisemnej etapu rejonowego zakwalifikowało się 68 uczestników, z których 12 najlepszych przystąpiło do zmagań w części ustnej.

Laureatami XVI edycji konkursu zostali:

1 msc. – Antonina Nowak
2 msc. – Hanna Stanisławska
3 msc. – Aleksander Majda i Nicol Dyga
4 msc. – Barbara Chojka
5 msc. – Wojciech Paruch
6 msc. – Zofia Kaźmierczak

Finalistami są:

Oliwia Przybył
Olaf Wawrzyniak
Adam Ziółkowski
Justyna Grabicka
Mateusz Leśko

Wielkie podziękowania należą się także nauczycielom – opiekunom uczestników konkursu, którzy sprawnie wynajdują lingwistyczne diamenty i szlifują je w fantastyczne diamenty:

Jacek Kędzierski
Adam Witkowski
Monika Ratajczyk
Sylwester Michalak
Ilona Wieczorek
Anna Jegier
Aneta Krysiak
Marta Olek
Anna Piotrowska
Ewa Marcińczak

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i zapraszamy do dalszej współpracy!