Wyniki etapu rejonowego konkursu wojewódzkiego “Żołnierze Wyklęci – niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”

Przedstawiamy wyniki etapu rejonowego konkursu “Żołnierze Wyklęci” dla szkół podstawowych w kategoriach prezentacja multimedialna, esej i film. Konkurs ma na celu przybliżenie uczniom postaci Żołnierzy Wyklętych oraz zainteresowanie ich historią Polski po II wojnie światowej.

kategoria prezentacja multimedialna:

I miejsce – NIKODEM TYKA  z ZSCKR im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

kategoria esej:

I  miejsce – KACPER WÓJCIK z Liceum Ogólnokształcącego  im. Marii Konopnickiej w Poddębicach

kategoria film:
I miejsce – PIOTR PLUTA z  Ogólnokształcące Liceum Katolickie w Sieradzu

Dziękujemy za przesłane prace  wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i trud, który wkładaliście w przygotowanie swoich prac. Przekazujemy również podziękowania na ręce opiekunów uczniów, pod okiem których powstawały prace. Wasze prezentacje, esej i film pokazały nie tylko wiedzę, ale i ogromne zainteresowanie tematem. Wszystkim zwycięzcom gratuluję serdecznie! Wasze prace będą reprezentować naszą szkołę na etapie wojewódzkim konkursu. Życzę Wam powodzenia w kolejnym etapie oraz dalszych sukcesów w przyszłości.