Narzędzia do opracowania programów współpracy z rodzicami dzieci ze SPE, w tym Ekomapa i Wywiad oparty na rutynach (RBI)

Rodzaj formy:

Adresat:

Webinarium

Nauczyciele przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej oraz pedagodzy specjalni i inni specjaliści zainteresowani tematyką szkolenia

Treści:

• Ekomapa – jako uniwersalne narzędzie do diagnozy obszarów, w których rodzina posiadająca dziecko ze SPE potrzebuje wsparcia ze strony przedszkola/szkoły.
  • Program współpracy z rodzicami dziecka ze SPE oparty na wynikach diagnozy przeprowadzonej z wykorzystaniem Ekomapy – praktyczne rozwiązania.
  • RBI – jako narzędzie ułatwiające tworzenie skutecznych programów terapii prowadzonejw ramach zajęć z pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz WWR.

Liczba godzin:

Koszt:

Prowadzący:

Realizacja:

Termin rozpoczęcia:

Forma bezpłatna

dr Violetta Florkiewicz

Platforma Teams

II semestr

W celu zapisania się na kurs wypełnij poniższy formularz