mgr Tomasz Kuś

tkus@cresieradz.edu.pl

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 25 lat, jako nauczyciel, prowadzę zajęcia z wychowania fizycznego. Jestem pasjonatem sportu, zawodowo trenerem lekkiej atletyki i instruktorem tenisa ziemnego. Z zamiłowania żeglarzem, narciarzem i początkującym brydżystą. W swojej pracy z młodzieżą propaguję zdrowy styl życia i aktywność fizyczną dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego ucznia.
Na swej osobistej ścieżce edukacyjnej miałem okazję spotkać wspaniałych nauczycieli i trenerów a lekcje wychowania fizycznego były zazwyczaj radosnym przeżyciem. W swej codziennej pracy nauczycielsko-trenerskiej dbam o bezpieczeństwo i ciekawą formę zajęć.
Bycie doradcą metodycznym to dla mnie wyzwanie i zobowiązanie. Ze wszystkich sił będę się starał być dla Państwa użytecznym w zakresie m. in. programowania i organizacji zajęć wychowania fizycznego, metodyki nauczania a przede wszystkim promowania i upowszechniania kultury fizycznej.
Wszyscy dostrzegamy i cenimy wartość gry zespołowej. Jestem do Waszej dyspozycji w budowaniu atrakcyjnego wychowania fizycznego. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć sprawny, profesjonalny team.