Stres i wypalenie zawodowe. Jak zadbać o swój dobrostan.

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek! CREWŁ w Sieradzu zaprasza na szkolenie

Stres i wypalenie zawodowe. Jak zadbać o swój dobrostan.

Czy kierowanie szkołą lub placówką oświatową może być zarówno satysfakcjonujące, jak i pełne wyzwań? Oczywiście! Jednak, aby osiągnąć sukces, będąc w roli dyrektora, niezbędne jest zachowanie równowagi między pracą a własnym dobrym samopoczuciem. Szkolenie “Stres i wypalenie zawodowe – jak zadbać o swój dobrostan” zostało stworzone specjalnie dla dyrektorów szkół i placówek , by wspierać Państwa w zarządzaniu energią życiową, zminimalizowaniu ryzyka wypalenia zawodowego oraz podejmowaniu działań służących poprawie jakość życia zawodowego i osobistego.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie CREWŁ w Sieradzu, ul. 3 Maja 7, dnia 29 listopada br. w godzinach 10.00 – 14.00

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!